Marzec 2, 2018

Badanie Alkomatem

CHCESZ WSIĄŚĆ ZA KIEROWNICĘ? ZBADAJ SIĘ ALKOMATEM!

Szoferzy24h jest jedyną firmą w południowej polsce oferującą badanie profesjonalnym alkomatem z dojazdem do klienta. Udostępniamy alkomat do użytku publicznego, tym samym staramy się zwiększyć bezpieczeństwo na drogach w naszej okolicy.

Szoferzy popierają akcję „Piłeś? Nie jedź!”, jej celem jest zwiększenie świadomości kierowców o konsekwencjach prowadzenia pojazdów pod wpływem alkoholu.

Naszą ofertę kierujemy również do właścicieli hoteli, restauracji, stacji benzynowych, pubów, dyskotek czy jakichkolwiek miejsc z dużą przepustowością ludzi, którzy mogli by skorzystać z badania alkomatem. Gwarantujemy obsługę oraz udział w zyskach. Możliwość zbadania się alkomatem waszym lokalu z pewnością przyciągnie klientów!

BADANIE PRZEPROWADZAMY ALKOMATEM ALKOHIT X100 DOWODOWY!

Jedną z głównych zalet tego alkomatu jest stabilny czujnik elektrochemiczny – taki sam jak w modelu AH69, który został dopuszczony do kontroli kierowców w ruchu drogowym przez Krajowy Urząd Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Portugalii.

Alkohit ® X100 zdobył uznanie Fleet Menagerów podczas jednego z najważniejszych wydarzeń w branży flotowej w Europie – Fleet Awards, organizowanego przez Fleet Management Institute Central-Eastern Europe, promującego liderów polskiego rynku flotowego.

Alkohit X100 został uznany Produktem folotowym 2011r. na uroczystej Galii Fleet Awards 2011
 

BADANIE ALKOMATEM JEST JEDYNIE INFORMACJĄ DLA KLIENTA!