Dlaczego Szoferzy24h, a nie TAXI?

Usługa odprowadzania samochodu to alternatywa usług TAXI przyjazna wszystkim kierowcom którzy cenią sobie komfort podróżowania własnym samochodem.

Główną zaletą naszej usługi jest fakt odprowadzenia Twojego samochodu z imprezy.
Czasem jedziemy samochodem na zakrapiane przyjęcie bo jest wygodniej i nie mamy zamiaru pić alkoholu.
Jednak jak to bardzo często bywa, za namową innych chętnie wznieślibyśmy toast bo na kolejną okazję pewnie znów będzie trzeba długo czekać. Wtedy zostawiamy swój samochód, zamawiamy taxi, wracamy do domu i na drugi dzień go trzeba odebrać. No tak… tylko teraz trzeba fatygować kogoś aby nas podwiózł lub znowu trzeba zamówić taxi. Wychodzi na to że płacimy 2 razy za to, za co moglibyśmy zapłacić tylko raz! Zatem lepszym rozwiązaniem jest po prostu zadzwonić do Szoferów i odprowadzić swój samochód bezpiecznie do domu.
Odprowadzanie samochodu

Za tym żeby jechać własnym samochodem na imprezę / do znajomych często przemawia również fakt, że własnym autem możemy bez problemu zabrać dzieci które bezpiecznie podróżują we własnych fotelikach. Jak dzieci no to oczywiście ich ukochane pupile! Taksówki niechętnie przyjmują zwierzaki, o ile w ogóle będzie możliwość ich przewiezienia. Odprowadzając własny samochód możesz zabrać ze sobą co tylko chcesz, oczywiście aby tylko masa samochodu nie przekroczyła 3,5t 😉

A zatem podsumowując – kiedy nie możesz lub nie chcesz prowadzić swojego samochodu, z jakiejkolwiek przyczyny potrzebujesz szofera, po prostu zadzwoń do nas i nie martw się niczym, odprowadzimy Twój samochód wraz z całą Twoją rodziną!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *